WYSTAWA KLOCKÓW LEGO WROCŁAW 13.01.2018

WROCŁAW
13.01.2018

WYSTAWA KLOCKÓW LEGO

NOWA – NAJWIĘKSZA W EUROPIE WYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO (ekspozycja nigdy wcześniej niepokazywana we Wrocławiu) WIELKA STREFA ZABAWY – FUN PARK, NAJWIĘKSZY NA ŚWIECIE SAMOLOT Z MILIONA KLOCKÓW, GWIAZDY POLSKIEGO SPORTU, HUMAN BODY ORAZ PONAD 100 PREMIEROWYCH WIELKICH MAKIET Z WIELU MILIONÓW KLOCKÓW LEGO.

Cena: 30 zł/os. + bilet wstępu.

RAMOWY PROGRAM: WYJAZD Z GŁOGOWA O GODZ. 8:00. PRZEJAZD DO WROCŁAWIA. CZAS WOLNY DO GODZ. 16:00 (WYSTAWA KLOCKÓW LEGO, MOŻLIWOŚĆ ZWIEDZANIA STADIONU – INDYWIDUALNIE). WYJAZD W DROGĘ POWROTNĄ.

ŚWIADCZENIA: PRZEJAZD AUTOKAREM.

BILETY WSTĘPU: 22 ZŁ/OS., BILET RODZINNY: 18 ZŁ/OS. (BILET 2+2 I WIĘCEJ)

informacje o wystawie:

CAŁKOWICIE NOWA, NAJWIĘKSZA W POLSCE EDUKACYJNAWYSTAWA BUDOWLI Z KLOCKÓW LEGO
Wystawa / Edukacja / Fun Park

Patronat nad Wystawą objął Rzecznik Praw Dziecka Pan Minister Marek Michalak.
1700 m2 powierzchni – 100 Niesamowitych Makiet –Fun Park – Strefa Zabawy.
Główną atrakcją Wystawy jest 11-metrowy samolot Prezydenta Stanów Zjednoczonych, zbudowany z miliona klocków. Wystawa łączy zabawę i edukację. Naukę umilą i uprzyjemnią eksponaty wykonane z ulubionych klocków. Nietypową lekcję biologii zapewnią podstawowe narządy człowieka, takie jak mózg i serce, a także układy precyzyjnie zbudowane z klocków. Ponadto prezentujemy postacie, miejsca, a także wydarzenia znane z bajek i filmów, jak również sceny historyczne oraz najsłynniejsze budowle architektoniczne – zarówno zabytkowe, jak i współczesne.
We Wrocławiu organizator Wystawy stworzył miejsce do zabaw klockami Lego dla dzieci w każdym wieku. Na specjalnie wydzielonej powierzchni znajdują się stoliki do zabawy klockami Lego, przestrzeń do tworzenia konstrukcji z ogromnych klocków, strefa do zabaw Duplo, a także wiele innych atrakcji. Ponadto dzieci, które własnoręcznie wybudują pojazdy, będą mogły przetestować je na specjalnie przygotowanych torach zjazdowych, a wytrzymałość budowli sprawdzić na platformie wibracyjnej. Nie tylko dla dzieci przeznaczona jest ściana „do pisania klockami” tzw. Brick Wall.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *