ENERGYLANDIA W KAŻDĄ SOBOTĘ I NIEDZIELĘ

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce. Na obszarze 35 hektarów znajdziemy atrakcje dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Tylko jeden bilet wstępu i wszystko dostępne przez cały dzień bez limitów: roller-coastery, karuzele, kina, widowiska, pokazy, strefa dziecięca, strefa familijna, strefa ekstremalna i co szczególnie ważne w sezonie letnim park wodny ze zjeżdżalniami.

W każdą sobotę i niedzielę od 6 czerwca zabierzemy Was do ENERGYLANDII. Oferujemy przejazd komfortowym autokarem w atrakcyjnej cenie, opiekę pilota, zakup biletów wstępu do ENERGYLANDII z 5% rabatem, a na życzenie ubezpieczenie turystyczne i przede wszystkim dużo wyśmienitej zabawy na miejscu.

*Dla grup liczących co najmniej 10 osób cenę ustalamy indywidualnie w oparciu o atrakcyjne rabaty.

Zakup vouchera na przejazd poprzez:

Bilety wstępu do ENERGYLANDII:

  • bilet dzieci do 3 lat 0,95 zł
  • bilet ulgowy do 140 cm/ senior pow 65 r. ż 84,55 zł
  • bilet normalny 132,05 zł

**W PAKIECIE TANIEJ: Polecamy zakup przejazdu w pakiecie z biletem wstępu do ENERGYLANDII.  Dzięki temu zakupią Państwo bilet wstępu do ENERGYLANDII z 5% rabatem , a przejazd z 5% rabatem od ceny podstawowej. W celu zakupu przejazdu w pakiecie z biletem wstępu prosimy o kontakt z naszym biurem:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *