Szanowni Państwo,

W branży turystycznej działamy już od przeszło 20 lat. W tym czasie współpracując z wieloma różnymi podmiotami takimi jak firmy, szkoły, samorządy, jednostki administracji państwowej, kluby sportowe, stowarzyszenia, parafie oraz osoby indywidualne zdobyliśmy nieocenione doświadczenie w organizacji imprez turystycznych. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a jego satysfakcja jest dla nas najważniejsza i właśnie tym przede wszystkim kierujemy się w swojej pracy.

Wiemy, jak ważny jest rozwój sfery rodzinnej, duchowej, intelektualnej, fizycznej i kulturalnej. Wyjazdy turystyczne wzbogacają każdą z nich, ponadto stwarzają możliwość integracji ludzi, którzy biorą w nich udział, są również sposobem wyróżnienia, motywowania i wynagradzania pracowników. Wszystkie nasze wyjazdy przygotujemy według indywidualnych potrzeb.

Mają Państwo ochotę na wieczór integracyjny z muzyką w hotelu bądź w regionalnej restauracji lub ognisko – zorganizujemy go dla Państwa. Zajęcia w terenie – wspinaczka, paintball, quady… – nie będzie to dla nas żadnym problemem. Z nami pojadą Państwo na każdą wymarzoną wycieczkę. Nasze doświadczenie gwarantuje solidność i profesjonalizm wykonywanej usługi.

 

Na naszych wyjazdach zawsze zapewniamy:

  • opiekę doświadczonego pilota/przewodnika, który w sposób profesjonalny i przystępny przekaże Państwu wiedzę na temat odwiedzanych regionów i atrakcji
  • obsługę doświadczonego i wykwalifikowanego kierowcy oraz transport własnym, pewnym i bezpiecznym taborem. W podróż z nami zabiorą Państwa wygodne, nowoczesne autokary turystyczne wyposażone w klimatyzację, toaletę, barek, DVD i mikrofon.
  • staranny dobór bazy noclegowej i gastronomicznej

 

Z przyjemnością przygotujemy sprawdzoną ofertę wczasów wypoczynkowych, obozów, kolonii dziecięcych i młodzieżowych. W naszej ofercie znajdą też Państwo, ubezpieczenia turystyczne, bilety autokarowe, lotnicze i promowe. Oferujemy również do wynajęcia nasze autokary.

Zapraszamy do naszego Biura mieszczącego się w Galerii Dworcowej przy ulicy Jedności Robotniczej 2 w Głogowie od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00