RETROSPEKCJA Z BIAŁORUSI

Dzisiaj wpis torhę w innym ujęciu. Tydzień temu wróciliśmy z wycieczki na Białoruś, którą zorganizowaliśmy dla naszych klientów. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy w niej wzięli udział. Było mi niezmiernie miło spędzić z Państwem te kilka dni, które tak szybko minęły. Mam nadzieję, że już niedługo spotkamy się wspólnie na kolejnych organizowanych przez nas podróżach.

Dziękuję za podziękowania, które od Państwa otrzymałem. Kilka z nich prezentuję.

“Chciałabym jeszcze raz podziękować za super organizację na naszej wycieczce . Jestem pod wrażeniem i na pewno jeszcze z Pana Biurem pojadę (pewnie Ukraina) Pozdrawiam serdecznie.”

“Witam, dziękuję bardzo. Jeszcze raz podziękowania za wycieczkę było super.”

“Bardzo udana impreza. Wszystko na sto procent a nawet więcej. Szacun dla Pana za organizację, cierpliwość i wyrozumiałość. Pozdrawiam i do zobaczenia.”

“Świetnie wywiązywał się ze swojej roli pilot wycieczki Pan Wojtek, wspaniały ambasador Waszej firmy, również posiadacie świetnego przewodnika Pana Siergieja, można go słuchać i słuchać. Jeżeli chciałby ktoś znaleźć jakiś minusik to długo by trzeba go szukać. Świetnie spisywali się również Panowie kierowcy. Wszystko było super – dziękujemy bardzo, oby tak dalej.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.